מכשיר סליקת כרטיסי אשראי

בעידן המודרני אנו מחפשים את הדרכים לבצע פעולות בצורה מהירה ונוחה ככל האפשר. כך גם לגבי ביצוע מכירה/רכישה. מציאת פתרונות תשלום נוחים ומהירים משרתת הן את המוכר והן את הקונה. חלק ניכר מהעסקאות בבתי העסק מתבצעות באמצעות סליקת כרטיסי אשראי. שיטה זו נוחה, מאפשרת חלוקה של העסקה לתשלומים ומהווה תחליף נוח לביצוע העסקה בשיטות אחרות כמו באמצעות מזומן, אשר גם החוק מעודד לצמצום השימוש בו, שיקים ועוד. מכשיר סליקה חדיש ומודרני הוא מכשיר שכל בית עסק צריך להחזיק, כולל מכשירי סליקה ניידים.

שימוש בסליקת אשראי - דרך להגדלת ההכנסות

פתרונות תשלום נוחים וזמינים מהווים בסיס טוב לקידומה של מכירה. אין ספק שהאפשרות לתשלום בכרטיס אשראי, כולל התגמשות ההופכת את העסקה לנוחה יותר ללקוח מגדילה בסופו של דבר את מחזור המכירות ואת רווחיות העסק.  לצד הקלות, הנוחות והגמישות שבשימוש בכרטיס אשראי, בדרך תשלום זו ישנה גם שקיפות ואפשרות מעקב אחר כל העסקאות המתבצעות. חשוב להצטייד במכשירי סליקה העונים על דרכי התשלום והעבודה של העסק. אם לדוגמה מדובר על מסעדה בה התשלום נעשה מול המלצר, על המסעדה להצטייד בכמות יפה של מכשירי סליקה ניידים. הדבר יהיה נוח הן ללקוחות והן למסעדה.

שימושים שונים בסליקת אשראי

מלבד העובדה שמכשירי סליקה הם פתרונות תשלום מצוינים, ישנם מכשירי סליקה הכוללים גם אפשרויות נוספות כמו הפקת דוחות מידע הקשורים לאותה עסקה ובאופן כללי. מומלץ לוודא שמכשיר הסליקה אותו אתם עומדים לרכוש אכן כולל גם את האפשרות להפיק באמצעותו דוחות כאלה ואחרים. אופציה חשובה נוספת שתקל על ביצוע עסקאות הוא אפשרות החיוב בטלפון. לא מעט עסקאות, כמו הזמנת משלוח ממסעדה אך גם רבות אחרות מתקיימות באמצעות הזמנה טלפונית. מומלץ לוודא שאפשר לחייב טלפונית ללא כרטיס ונוכחות הלקוח במכשיר הסליקה אותו אתם עומדים לרכוש. חשוב לבחור מכשיר סליקה עם ממשק נוח וידידותי, כזה המאפשר מעבר ממצב אחד לאחר בקלות ושההתמצאות במכשיר תהיה קלה וברורה.

טכנולוגיות חדשניות בתחום סליקת כרטיסי האשראי

בתחום סליקת כרטיסי האשראי ישנו פיתוח המאפשר את ביצוע הסליקה בצורה קלה ונוחה. השלב הראשון בו למעשה נמצאות כבר מדינות רבות ואילו אנו, בישראל, עומדים להיכנס אליו רק כעת הוא ה-EMV. מדובר בתשלום בטוח שנעשה באמצעות הקשת הקוד הסודי על מכשיר הסליקה. כאמור, במדינות המערב טכנולוגיה זו הוטמעה כבר לפני שנים. על מנת לעבור לשיטה זו, יונפקו כרטיסי האשראי עם שבב חכם. במכשיר הסליקה יהיה מותקן קורא כרטיסים חכם אשר באמצעותו יהיה ניתן לאמת את תנאי העסקה כאשר הלקוח מקיש את הקוד הסודי. ברכישת מכשירי סליקה חשוב לוודא שהם כוללים בתוכם את אותו קורא כרטיסים חכם. השלב הבא הוא אפשרות לבצע את התשלום בכרטיס אשראי ללא הכרטיס עצמו גם בבית העסק. שבב קרבה הפועל באמצעות גלי רדיו יעביר באופן מיידי נתונים ישירות אל קורא הכרטיסים שבמכשיר הסליקה. כך יהיה ניתן לשלם באמצעות קירוב הנייד בו מקודדים פרטי הכרטיס ישירות לקורא הכרטיסים.

רכישת מכשירי סליקה - רק ממומחים בתחום

כפי שניתן לראות, עולם הסליקה נמצא בהתקדמות מתמדת. אם קודם היה נראה שכרטיסי הפלסטיק עם הפס המגנטי הם פתרונות תשלום מתקדמים ביותר, בקרוב גם להם כבר לא נזדקק. לכן, כשרוכשים מכשירי סליקה חדשים לעסק כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום שימליצו על מכשירי הסליקה הכוללים בתוכם את כל החידושים שיהפכו בקרוב לחלק מן השגרה. אנו בחברת טופולד עוסקים בתחום משנת 2002 , משווקים את מכשירי הסליקה החדשניים והאיכותיים ביותר ונשמח לייעץ בכל שאלה.

המכונות שלנו משתמשות בטופ טכנולוגיות של התחום!