מדוע מדפסת קופה היא חלק בלתי נפרד מעסק?

כל עסק שמוכר סוגים שונים של פריטים ומוצרים. אבל עם זאת, כדאי גם להכיר את ההבדלים בין סוגים שונים של מדפסות ובעיקר את היתרונות של השיטה התרמית

מדפסת תרמית מיועדת לקופה ושיטת הפעולה שלה מבוססת על תרמי ישיר וללא צורך בדיו. ברוב המקרים, רוחב ההדפסה בדגמים הנפוצים הוא של 80 מ"מ אך ניתן גם להשיג דגמים שמדפיסים ברוחב צר או רחב יותר. בנוסף, השילוב בין מהירות הדפסה גבוהה של מעל 230 מ"מ בשניה יחד עם ממשק נוח – הופכים את מדפסת הקופה התרמית לפתרון האידיאלי עבור כל סוגי העסקים.

ספציפית יותר, מדפסת קופה היא כמובן חלק בלתי נפרד כל עסק שבו מוכרים סוגים שונים של פריטים ומוצרים. אם בעסק יש קופה וצריך להדפיס קבלות וחשבוניות, חשוב להשתמש במדפסת המתאימה. מכאן והלאה, השאלה היחידה היא מה היתרונות של מדפסת תרמית וכמובן מה מאפיין אותה בהשוואה למדפסות אחרות.

המאפיינים והיתרונות של מדפסת קופה תרמית

מדפסת טרמית מגלמת ערך מוסף בגלל שיטת הפעולה הייחודית שלה. עבור בעלי עסקים ומנהלי קופות למשל, יש לה כמה מאפיינים שגם עולים בקנה אחד עם היתרונות:

  • אין צורך במחסנית דיו או טונר – היתרון הכי גדול של מדפסת קופה תרמית הוא שהיא עובדת ללא צורך במחסנית דיו או טונר. ברגע שבו המדפסת של הקופה לא תלויה במחסנית דיו או טונר כדי לפעול, המשמעות היא עבודה רציפה  ואפשרות להתמודד עם כל סוגי הלקוחות וההדפסות. בטווח הארוך, מדפסת שלא צריכה מחסנית דיו או טונר גם עוזרת לחסוך בהוצאות.
  • התחממות מהירה – בתוך ראש ההדפסה של המדפסת יש שורת פיקסלים. בין היתר, התפקיד של שורת הפיקסלים הזו הוא להתקרר ולהתחמם במהירות. למעשה, הקירור והחימום של שורת הפיקסלים מתבצעים על פי פקודת ההדפסה שניתנת על ידי הקופאי. זה אומר שהפיקסלים מתחממים במהירות כאשר סרט הדיו המיוחד עובר לידם ושניתן בצורה כזו לשמור על פעילות אפקטיבית של הקופה.
  • אמינות גבוהה ומחירים נוחים – שיטת ההדפסה של מדפסת קופה צריכה להיות גם אמינה וגם משתלמת. בסופו של דבר, אין הרבה משתמשים שזקוקים לפתרונות הדפסה בתדירות כל כך גבוהה כמו בעלי עסקים עם קופה. אבל בהקשר הזה, החדשות הטובות הן שהמדפסת הטרמית היא לא רק אמינה ואיכותית – אלא גם נמכרת במחירים נוחים.

איך בוחרים מדפסת קופה תרמית?

הדרך הנכונה לבחור מדפסת קופה היא להשוות בין הדגמים הרלוונטיים. בשביל לדעת איזה דגמים רלוונטיים לכל עסק, בודקים את שיטת העבודה שלו מול הלקוחות ומכניסים למשוואה גם את ההתנהלות מול הספקים. לאחר מכן, משווים בין הדגמים על פי המפרט ולפי כמה שיותר פרמטרים אובייקטיביים.

הפרמטרים הנפוצים שבהם משתמשים כדי להשוות בין סוגים שונים של קופות הם גודל, מבנה ומהירות הדפסה. אם רוצים, אפשר גם לקבל המלצות על סוגים כאלה ואחרים של המלצות ולהתייעץ עם קולגות ובני משפחה. במידה ולא מכירים באופן אישי מישהו שכבר השתמש במדפסת התרמית על שלל היתרונות שלה, רצוי לפנות אל אנשי מקצוע.

נציגי טופולד בע"מ ישמחו לעזור לך למצוא את המדפסת הבאה עבור העסק והקופה. אנו מרכזים תחת קורת גג אחת את כל סוגי המדפסות שיכולות להיות רלוונטיות עבורך ומתחייבים ליחס אישי ללא תחרות. אם תמיד חיפשת פתרון זול ויעיל עבור הדפסה בקופה, הגעת למקום הנכון ובהשארת פרטים באתר נוכל לעמוד לרשותך עוד היום עם כל התשובות.

SEWOO SLK-TE322